Kursy nurkowania

Intro

Spróbuj nurkowania - INTRO

Program ma na celu prezentację nurkowania osobom, które nigdy nie miały styczności z tą formą sportu. Wyjaśnienie podstawowych zasad panujących pod wodą i prezentację sprzętu SCUBA oraz obalenie wszelkich mitów i obaw u osób uważających nurkowanie za sport niebezpieczny.

By spróbować nurkowania nie potrzebujesz żadnego sprzętu. My o wszystko zadbamy. Twoim jedynym zadaniem będzie czerpać radość z tej aktywności. Później pozostanie tylko zapisać się na kurs podstawowy.

Intro przeprowadzamy cały rok. W okresie zimowym odbywa się ono oczywiście na basenie w Lesznie. W sezonie letnim na wodach otwartych na niewielkiej głębokości. Wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora nurkowania z Centrum RSC-Diving Nurkowanie Leszno.

Intro przeprowadzamy na dwa sposoby. W pierwszym przypadku „za rękę” ubrani jesteście tylko w mokry skafander, płetwy oraz maskę, a my Was prowadzimy pod wodą trzymając za rękę. Oddychacie z naszych butli poprzez długi, na 210 cm wąż. Opcja ta jest skierowana dla młodszych lub nie czujących się za pewnie chętnych. W drugim przypadku otrzymacie od nas kompletny akwalung i będąc pod naszym ścisłym nadzorem będziecie podziwiać podwodny świat.

CENA: „za rękę” 150 PLN*, nurkowanie w kompletnym sprzęcie 250 PLN*

*w przypadku zdecydowania się na dalsze szkolenie cena za intro zostanie odjęta od ceny za kurs podstawowy