Kursy nurkowania

Kurs podstawowy nurkowania Open Water Diver OWD (OWSD) PSAI Leszno

Kurs podstawowy nurkowania OWD / OWSD PSAI przeznaczony jest dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, nauczyć się podstaw bezpiecznego nurkowania i poznawać piekno podwodnego świata. Program ponadto ma na celu prezentację nurkowania osobom, które nigdy nie miały styczności z tą formą sportu. Wyjaśnienie podstawowych zasad panujących pod wodą i prezentację sprzętu SCUBA oraz obalenie wszelkich mitów i obaw u osób uważających nurkowanie za sport niebezpieczny.

By przystąpić do kursu nie potrzebujesz żadnego sprzętu. My o wszystko zadbamy. Twoim jedynym zadaniem będzie czerpać radość z tej aktywności i szkolić się pod okiem wykwalifikowanego instruktora z RSC-Diving.

Po ukończeniu kursu otrzymacie międzynarodową licencję, która uprawnia do nurkowania na głębokość do 20 m w wodach otwartych na całym świecie (!). Certyfikat Open Water Diver / OWSD PSAI daje absolwentowi kursu podstawowego najwyższe uprawnienia nurkowe spośród uprawnień podstawowych wszystkich organizacji nurkowych oraz możliwość kontynuowania edukacji na wyższe szczeble nurkowe. 

Cena za kurs obejmuje wypożyczenie sprzętu na czas trwania szkolenia, wejście na basen, powietrze, opiekę instruktora. Nie musicie się wiec o nic martwić.

W RSC-Diving Nurkowanie Leszno dowiecie się wszystkiego na temat kursu podstawowgo oraz dalszej drogi płetwonurka PSAI. Zapraszamy chetnych do kontaktu telefonicznego lub mailowego - otrzymacie od nas wszystkie niezbędne informacje. (Wielkopolska, Leszno, Osieczna, Kościan, Gostyń, Rawicz, Góra, Śrem, Wolsztyn, Sława, Śmigiel, Lipno, Wschowa, Głogów, Krotoszyn, Kobylin, Poniec, Krobia, Boszkowo, Nowa Sól, Jarocin, Lubin, Bojanowo i okolice)

Kurs podstawowy nurkowania Open Water Diver OWD (OWSD) PSAI Leszno